Průvodce rozvodem manželství

Tak pokud se chcete snadno rozvést, ušetřit za právníka a už to mít rychle za sebou, využijte sníženou cenu jen 488 Kč a pořiďte si Průvodce rozvodem manželství hned teď!

Průvodce rozvodem si objednalo již více než 1.000 klientů a spokojenost vyjádřilo celých 98% majitelů Průvodce.

Máte 30 dnů na vyzkoušení Průvodce rozvodem. Pokud Vám nepomůže, napište mi a já Vám vrátím všechny peníze.
 

Po vyplnění objednávky a zaplacení částky 488 Kč tedy získáváte:

  • Průvodce rozvodem manželství s podtitulem „Jak se rychle a snadno rozvést bez drahého právníka a nepřijít při tom o děti a majetek“
  • Bonus #1: Vzory žádostí a formulářů – na rozvodu se dohodneme
  • Bonus #2: Vzory žádostí a formulářů - na rozvodu se nedohodneme
  • Bonus #3: Vzory návrhů a formulářů - pro výchovu a výživné
  • Speciální bonus: Mé telefonní číslo pro individuální konzultaci zdarma

Prosím vyplňte objednávku Průvodce rozvodem

Objednávka a doručení Průvodce rozvodem je jednoduché. Vyplňte prosím objednávku a Váš email. Zaškrtněte souhlas s obchodními podmínkami. Klikněte na tlačítko „Objednat Průvodce“ a dostanete se na další stránku, kde jsou platební údaje. Zde si můžete vybrat, zda zaplatíte kartou nebo převodem z účtu. Pokyny k platbě Vám přijdou také na Váš email. Pokud zaplatíte kartou, Průvodce a bonusy Vám přijdou hned na Váš email. Pokud zaplatíte převodem z účtu, pak Vám Průvodce a bonusy zašlu hned, jakmile obdržím Vaši platbu.


 
Průvodce Vám pošlu hned emailem
Průvodce rozvodem manželství

V případě jakýchkoliv problémů či otázek, mi napište na můj email:
info@ak-kubica.cz.

Platba bude zpracována bezpečným prostředím společnosti GoPay.

Gopay

Co říkají majitelé průvodce?

„Kamarádka mi doporučila tento průvodce a jsem jí za to moc vděčná. Byla jsem zaplavená spoustou nesouvislých informací o rozvodu z internetu a často protichůdných rad od přátel. Díky tomuto průvodci od profesionála, advokáta jsem si doplnila a utřídila svoje znalosti o rozvodu. Dnes už nás čeká poslední stání u soudu a vše bude zdárně vyřešeno.”
Jana K., Pardubice

„Dlouho jsem uvažoval, zda si mám na rozvod najmout advokáta nebo to zvládnu sám. Nakonec jsem to díky průvodci pana Kubici úspěšně zvládnul sám beze strachu, že něco pokazím nebo na něco zapomenu. Ušetřil jsem tak několik tisíc za advokáta. Děkuji.”
Karel M., Brno

„Po sedmi letech manželství máme tři děti a nějaký ten společný majetek. Sice toho majetku není tolik, ale když najednou nečekaně řešíte rozvod a manžel s váma nemluví, je to starostí až nad hlavu. Najednou jsem nevěděla, co mi má zůstat a co budeme dělit. Taky jsem nevěděla, co bude s dětma. Byla jsem úplně bezradná, ale moje máma mi koupila tu vaši knihu. Pomohla mi podle návodu a vzorů sepsat všechny dokumenty a jsme rozvedený. Děti mám v péči já a nejstarší holka má dokonce střídavku. Vůbec nevim, kde bych vzala peníze na právníka, kdyby mi máma nekoupila knížku. Tak Vám děkujeme.“
Pavlína, Litoměřice


OBCHODNÍ PODMÍNKY

Zobrazit obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky (dále také jako „VOP“) pro nákup na internetové stránce jakserozvest.cz provozované společností XERUS CZ s.r.o., se sídlem Pod Dlážděnkou 2048/2, 182 00 Praha 8, (dále jen jako „Prodávající“).
Právní vztahy mezi prodávajícím a kupujícím se řídí zákonem č. 89/2012 Sb., občanským zákoníkem, v platném znění.

Autorské právo

E-kniha Jak se rozvést bez drahého právníka a nepřijít při tom o děti a majetek, (dále jen jako „e-kniha“), je informačním produktem a je chráněna autorským právem. Jakékoliv šíření nebo poskytování třetím osobám bez souhlasu prodávajícího je zakázáno. Děkuji za pochopení a respektování tohoto sdělení. Pokud by někdo chtěl spolupracovat při rozšiřování tohoto materiálu, nechť se obrátí na prodávajícího, se kterým může navázat affiliate spolupráci.
Objednáním e-knihy berete na vědomí, že řešení a rady popsané v e-knize platí zejména pro typické situace a mají proto pouze informativní charakter. Vzhledem k tomu, že každý jednotlivý případ je ze své podstaty specifický a prodávající nemá k dispozici informace o Vašem nebo jiném konkrétním případu, nemusí se na Váš nebo jiný konkrétní případ hodit e-knihou navržené řešení. Objednáním e-knihy výslovně souhlasíte s tím, že za jakékoli použití informací z e-knihy, včetně bonusů, nesete svou vlastní zodpovědnost, stejně jako za to, že použití těchto informací pro konkrétní specifickou situaci bude přiměřené a adekvátní.

Objednávka

Tím, že e-knihu objednáte, zároveň souhlasíte s těmito obchodními podmínkami. Objednávka je dokončena kliknutím na tlačítko „ano, chci objednat“ na internetové stránce jakserozvest.cz. Pro prodávajícího je objednávka závazná momentem přijetí platby.

Garance

Prodávající ručí za obsah e-knihy zárukou spokojenosti a garancí vrácení peněz. Prodávající má za cíl, aby  kupující získal základní orientaci v rozvodovém právu. Pokud byste do třiceti dnů od zaplacení usoudil/a, že e-kniha Vám nepomohla získat ani základní přehled o tom, jak funguje rozvod, prodávající se zavazuje vrátit Vám peníze zpět.

Odstoupení od smlouvy

Do 30 dnů od doručení e-knihy na Váš email máte právo odstoupit os smlouvy bez udání důvodu. Pro účely uplatnění práva na odstoupení od smlouvy musíte o svém odstoupení od této smlouvy informovat Mgr. Jana Kubicu, advokáta e-mailem zaslaným na e-mailovou adresu info@ak-kubica.cz. Do e-mailu uvedete, že odstupujete od smlouvy a požadujete vrácení peněz zpět a číslo účtu, na které požadujete peníze poslat.
Aby byla dodržena lhůta pro odstoupení od této smlouvy, postačuje odeslat odstoupení od smlouvy před uplynutím příslušné lhůty. 
Pokud odstoupíte od této smlouvy, prodávající Vám bez zbytečného odkladu vrátí platbu, kterou od Vás za nákup e-knihy obdržel. V případě, že neuvedete účet, na který Vám mají být peníze vráceny, použije prodávající účet, ze kterého byly peníze odeslány, pokud nebude pochyb o tom, že e-mailová adresa a bankovní účet patří kupujícímu. V žádném případě Vám tím nevzniknou další náklady.

Osobní údaje

Prodávající se zavazuje, že v žádném případě neposkytne Vaši e-mailovou adresu ani osobní údaje třetím osobám.
 
Tyto Všeobecné obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. 9. 2014 a ruší předchozí znění VOP.